U Subotu 05.10.2019 u okviru ”U13 Flag Lige Srbije”, bili smo domaćini ekipama: Novi Beograd Orlovi i Pirates Zemun. Bio je to jedan divan dan u kome smo se okupili u većem broju i uživali u igrama dečaka i devojčica, mladih igraca Američkog Fudbala! Odigrane su tri zvanične utakmice U13 selekcija i jedna revijalna utakmica U11 selekcija. Nakon ovog turnira naša ekipa Gorillas Subotica, skorom od 2 pobede i 2 poraza, plasirala se na završni turnir, među četiri najbolje ekipe.

Ovom prilikom želimo da se zahvalimo:
– ekipama Orlova i Pirata na fer borbi,
– sudijskoj četvorci na fer sudjenju,
– F.K Palić na ustupanju terena,
– roditeljima i svima koji su nam zaista pomogli na razne načine da uspešno organizujemo turnir.
– TV Subotica, Subotica.com, Subotica.info koji su nas maksimalno profesionalno medijski ispratili u promociji naše omiljene igre Američkog Fudbala !

Do sledeceg turnira, pozdrav od Gorila !U Subotu 05.10.2019 u okviru ”U13 Flag Lige Srbije”, bili smo domaćini ekipama: Novi Beograd Orlovi i Pirates Zemun. Bio je to jedan divan dan u kome smo se okupili u većem broju i uživali u igrama dečaka i devojčica, mladih igraca Američkog Fudbala! Odigrane su tri zvanične utakmice U13 selekcija i jedna revijalna utakmica U11 selekcija. Nakon ovog turnira naša ekipa Gorillas Subotica, skorom od 2 pobede i 2 poraza, plasirala se na završni turnir, među četiri najbolje ekipe.

Ovom prilikom želimo da se zahvalimo:
– ekipama Orlova i Pirata na fer borbi,
– sudijskoj četvorci na fer sudjenju,
– F.K Palić na ustupanju terena,
– roditeljima i svima koji su nam zaista pomogli na razne načine da uspešno organizujemo turnir.
– TV Subotica, Subotica.com, Subotica.info koji su nas maksimalno profesionalno medijski ispratili u promociji naše omiljene igre Američkog Fudbala !

Do sledeceg turnira, pozdrav od Gorila !