fbpx

U15 Fleg Liga Srbije 2020

Na finalnom turniru održanom na terenu FK Studentski grad, mladi Orlovi su u polufinalu savladali Kraljevo Royal Crowns – Краљевске круне sa 47:6, a potom su i u finalu bili bolji od Gorillas Subotica sa 32:20. Subotica je pre toga savladala SBB Vukovi Beograd sa 36:6, a Vukovi su u meču za treće mesto izgubili od Kraljeva 26:7.

Srpska asocijacija američkog fudbala čestita šampionu, finalistima, kao i svim ekipama i učesnicima koji su učestvovali u ovogodišnjoj Pionirskoj ligi Srbije i održali kontinuitet i tradiciju takmičenja koje se neprestano igra od 2007. godine

Srebrne medalje za ekipu Subotica Gorillas osvojili su: Ana Bodić, Zora Takić, Nebojša Palija, Mihajlo Palija, Aleksa Skrpan, Milan Dulić, Nikola Kitanović, Ognjen Smiljić, Danijel Rostas, Uroš Puškić, Nemanja Đorđević, Danijel Brajković i trener Ivan Palija.

Bronzanu medalju za kraljevačke Krune osvojili su: Strahinja Savić, Ognjen Dubovac, Pavle Jovanović, Andrija Vidović, Miloš Vuletić, Andrija Šekularac, Savo Šljivić, Sergej Šljivić, Strahinja Savić, Nikola Milivojević, Dušan Jarić, Andrija Savićević, Nikola Radišić, Ognjen Radović, Stefan Filipović, Veljko Kostadinović i trener Srđan Ćosić.

Za tim Vukova igrali su Ilija Jovanović, Relja Stamenković, Nikola Maslaković, Gradimir Radojević i Filip Mitrović, a vodio ih je trener Mihailo Stefanović.